Hizmetlerimiz

Mersin Direk Nakliyat, 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma aracı ile şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, ofis nakliyesi, paketleme ve ambalajlama gibi sektörün en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Zemin kattan 25. kata kadar ulaşan asansörlü ev taşıma araçlarımızla Mersin'de hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti veriyoruz.

Paketleme & Ambalajlama

En iyi ambalaj malzemelerini kullanarak eşyalarınızı itina ile paketliyoruz. Her birisi özelliğine göre ayarı ayrı paketlenen eşyalarınız bizimle güvende.

Parça Eşya Nakliyesi

Şehir içi ve şehirler arası eşyalarınızı parça şeklinde de taşıyabiliyoruz. Komple ev taşımacılığında olduğu gibi parça eşyalarınızı da sigortalı ve ambalajlı taşıyoruz.

Ofis ve Büro Taşıma

Mersin'de ofis ve büro mobilyası nakliyesi ihtiyaçlarınız için size bir telefon kadar yakınız. hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti veriyoruz.

Şehirler Arası Nakliye

Son model nakliye araçlarımızla %100 garantili ve güvenli şehirler arası taşıma hizmeti sunuyoruz. En iyi fiyat ve kaliteli hizmet güvencesi veriyoruz.

Sigortalı Taşıma

Eşyalarınız için özel olarak taşıma sigortası yaptırmaktayız. Değerine göre yapılan sigortalama sayesinde eşyalarınız firmamız güvencesi altındadır.